Jediná desková hra s tématikou zimních hor na našem trhu!
Vyrobeno v České republice!
Ilustroval Zdeněk Hofman!
 
 

Fotografie hry

Hra na hory
Hra na hory
Hra na hory
Hra na hory
Hra na hory
Hra na hory
Hra na hory
Fotka 8
Fotka 9
Fotka 10
 
 

Pár slov

HRA NA HORY vznikla na přání zahrát si něco s tématikou zimních hor, ať už večer po sjezdování v chatě či hotelu, nebo doma pro navození atmosféry odletujícího sněhu od hran lyží a snowboardů.

Vymysleli jsme tedy pro všechny hravé lidi tuto společenskou hru, při které, jak doufáme, se budete dobře bavit.

Pravidla se naučíte rychle a snadno, přesto je u hry potřeba strategicky přemýšlet, protože vítězství vám nepřinesou pouze šťastné hody kostkou, ale také plánování a vámi zvolený přístup.

Tuto hru můžete hrát téměř kdekoli – v hotelu, na chatě, ve stanu, na kuchyňském stole, na posteli či na zemi… Hodí se pro celou rodinu, partu kamarádů, na tábory, lyžařské kurzy… V zimě vám zvýší chuť na sjezdování a v jinou roční dobu se z vás stanou lyžaři nebo snowboarďáci na hrací desce s vynikající grafikou.

Ať se vám líbí.

 
 

O co jde

Nacházíme se na krásných zasněžených horách a chceme se bavit. Máme lyže nebo snowboard a hory nám připravily spousty překvapení. Cílem hry je co nejvíce "zabodovat na sjezdovkách". Abychom se dostali na modrou, červenou nebo černou sjezdovku, potřebujeme dostatek peněz a energie. Přivydělat si můžeme v servisu, stavěním slalomu nebo úklidem sněhu. Energii získáme například, když si koupíme novou výbavu nebo lekci ve ski-škole. Vyberte si figurku snowboarďáka či lyžaře a bavte se na úžasné hrací desce, kterou pro vás nakreslil jedinečný ilustrátor a karikaturista Zdeněk Hofman.

Hrací dobu si volíte sami, tzn., že se předem rozhodnete, do kolika finálních bodů chcete hrát. Pokud jste například tři hráči a budete sbírat body ze sjezdovek do čísla 18, může vaše hra trvat do 60 minut. Pokud se chcete bavit hraním hry celý večer, hrajte do nasbírání 30 bodů a více. Záleží to jen na vás.

 
 

V datech

 • Pro 2-6 hráčů
 • Od 8 let výše
 • Hrací dobu si volíte sami!

Jedna krabice obsahuje

 • Skládací hrací plán 48 x 66 cm
 • 6 ks figurek
 • 2 ks hrací kostky
 • 74 ks peněz v různých hodnotách
 • 24 ks tematických karet
 • 87 ks karet energie v různých hodnotách
 • Blok A5 a 3 ks tužek
 • Pravidla v českém jazyce
 • Hra byla vyrobena v České republice ze zdravotně nezávadných materiálů. Hra je nevhodná pro malé děti, nebezpečí spolknutí nebo vdechnutí malých dílů! Autor ani výrobce nenesou žádnou odpovědnost za škody na majetku či zdraví vzniklé špatným zacházením s výrobkem. Výrobek je určen k zábavě, společenské události, při které lidé kutálí hrací kostku, postupují figurkami po hracím poli a čtou hrací kartičky. Žádná část hry není určena pro vkládání do otvorů lidského těla.

  Copyright © 2012 HRA NA HORY - Jan Petráň - Všechna práva vyhrazena.

 
 

Hra na hory

Autor: Jan Petráň (www.pairam.cz)

Ilustrace: Zdeněk Hofman (www.dexempo.cz)

Grafické práce: Lenka Hofmanová

Výroba: Bonaparte - Martin Trik

Webové stránky: Aleš Krupička (ales.krupicka@centrum.cz)

 
© 2012–2024 Aleš Krupička